dodaj do ulubionych   |   strona główna  
   
 
 

  |   NOCLEGI   |   INFORMATOR   |   FOTOGALERIA   |   KONTAKT      |

   

 
  
Kontakt z nami


Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli macie Państwo jakieś pytania odnośnie reklamy, promocji w naszym portalu, prosimy o kontakt. Czekamy także na uwagi i sugestie dotyczące samego portalu. Co się Państwu u nas na stronie podoba, co nie. Konstruktywne komentarze przemyślimy.
 

                                               

 
Firma MORENA - Portale Internetowe

ul. Wrocławska 25A
61-838 Poznań
NIP: 778-011-40-87
REGON: 632010957


Michał Ladrowski
Tel/Fax. +48 61 8160-048
Tel.
+48 601 77 03 36
e-mail portal@krynica-morska.com

 

Dodawanie wpisów - Zgłoszenia do naszej bazy danych prosimy wysyłać przy użyciu naszego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na naszej stronie www po kliknięciu przycisku znajdującego się obok.

 

 
 

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Morena-Portale Internetowe Michał Ladrowski z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 25A, 61-838 Poznań. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: przedstawienia oferty handlowej, realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda artykuł 6 ust. 1 lit. f , tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej , tj. do przedstawienia oferty handlowej, zawarcia umowy , udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania , usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych , z zastrzeżeniem , że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy danych przetwarzanych wyłącznie w sposób zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody , ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne , jednak brak ich podania powoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania i wątpliwości.